Sonos

The smart home sound system!

Multiroom hudební systém s kalifornskými kořeny nabízí poslech snad veškerých známých hudebních služeb, jako Spotify, Pandora, Deezer, Apple Music nebo SoundCloud. Celý systém lze jednoduše ovládat pomocí smartphonu nebo tabletu. Výrobky Sonos nyní podporují i hlasové ovládání.

Sonos se pyšní výrobky s vysokou kvalitou zpracování, kvalitní reporodukcí a spolehlivostí.


Reproduktory

Elegatní design, jednoduchá obsluha a kompaktnost. Reproduktory Sonos snadno umístíte do koupelny, dětského pokoje či kuchyně a propojíte do jedinečného zvukového systému. V nabídce jsou modely Sonos One, Sonos Play:1, Sonos Play:5, které lze doplnit subwooferem Sonos Sub.


Soundbary

Soundbary Sonos skvěle doplní vaši televizi o zvuk domácího kina. Díky technologii Trueplay vyladíte zvuk přesně pro parametry Vaší místnosti. V nabídce soundbarů Sonos jsou modely Beam, Playbar a netradiční Playbase, který s nosností 35kg slouží i jako podstavec televizoru.


Síťové přehrávače

Sonos Amp a Sonos Connect, to jsou zástupci této kategorie. Síťové přehrávače doplňte ke svému stávajícímu domácímu kinu nebo vestavěným reproduktorům v zimní zahradě, pomocí aplikace Sonos připojte k WiFi a můžete začít.

zpět na stránku produktů