Nadstandardní mezonet s wellness

Dvoupatrový luxusní byt s mnoha technologiemi.

více..


Aula - Akademie věd ČR

Areál Biofyzikálního ústavu v Brně se rozrostl o přednášecí aulu. Dle požadavků jsme dodali audio a video techniku spolu s řídicím systémem Crestron, který integruje ovládání projekce, ozvučení, zatěmnení a osvětlení.

více..


Inteligentní rodinný dům

Nasazení řídicího systému Crestron v rodinném domě s bazénovou halou, kino-místností ve sklepě a vířivkou na terase.

více..


Masarykova univerzita - Přírodovědecká fakulta

Hned v několika učebnách Přírodověděcké fakulty v Brně jsme, pro pohodlné užívání přednášejících, instalovali řídicí systém Crestron pro ovládání projekce, zvuku, osvětlení a zatemnění.


Ovladání kanceláře

Kompletní integrace technologií v kanceláři ředitele. Rekonstrukce administrativní budovy nám poskytla ideální možnost připravit ředitelskou kancelář pro nasazení řídicího systému Crestron.

více..


Domácí kino

Kompletní integrace audio a video komponent luxusního, privátního kina pro ovládání z iPadu.

více..


Ovládání malého bytu

Původním přáním investora bylo pouze centrálně ovládat osvětlení a audio-video techniku v obývacím pokoji. Nakonec ale řídicí systém Crestron integruje navíc vytápění, klimatizaci a vzduchotechniku.

více..


Automatické zavlažování

Naším úkolem bylo vytvořit náhradu zavlažovací jednotky přímo na míru dané zahrady pro vzdálenou správu a ovládání zahradníkem.

více..


Luxusní byt plný audia

Nasazení řiídicího systému Crestron v luxusním bytě mladého investora.

více..


Ozvučení wellness Tišnov - Červený Mlýn

Do všech prostor wellness jsme navrhli, dodali a nainstalovali několika zonové ozvučení.

více..


Strukturovaná kabeláž a slaboproud pro Artin

Artin je stále rostoucí společnost poskytující služby v oblastech softwarového vývoje. Stále rozšiřuje prostory pro své zaměstnance a potřebuje spolehlivého partnera pro zajištění slaborpoudů a konektivity nových pracovišť. Tímto partnerem je dlouhodobě VDT Systems.


Zasedací místnost

Spousta technologií, velká variabilita audio-video zdrojů a zobrazovačů, neznámá množina i nezaškolených uživatelů, kteří chtějí svůj čas určený pro prezentaci prezentovat a neztrácet ho s obsluhou prezentační techniky.

více..


Zámek Písečné

Podílíme se při rozsáhlé kompletní rekonstrukci objektu zámku v Písečném. Již jsme dodali audio a video techniku do zámecké zasedací místnosti, multi-zonové ozvučení do zámecké restaurace, kuchyně a přilehlých prostor, a zámecký byt vybavili například televizemi Loewe doplněné adekvátním zvukem.