Zasedací místnost

Spousta technologií, velká variabilita audio-video zdrojů a zobrazovačů, neznámá množina i nezaškolených uživatelů, kteří chtějí svůj čas určený pro prezentaci prezentovat a neztrácet ho s obsluhou prezentační techniky.

Řešení: Crestron DMPS3-4K-350-C, software vytvořený na míru a intuitivní grafické rozhraní.

Řídicí systém integruje:

  • tři nezávislé obrazové výstupy (projekce a 2 TV)
  • přípojná místa, ozvučení, jiné audio-video zdroje
  • elektricky ovládané plátno
  • veškeré osvětlení
  • měření teplot, vytápení a klimatizaci
  • venkovní stínění - žaluzie

Pokud umí řečník ovládat chytrý telefon, nemusí mít obavu se zapnutím prezentační techniky, úpravou osvětlení, zatemnění či teploty v místnosti.

Systém má přednastavené "rychlé volby", kdy jedním tlačítkem přípravíte veškeré technologie v místnosti pro prezentaci. Nastavení těchto funkcí je navíc možno měnit a nastavovat přes stejný dotykový panel po zadání číselného PINu správcem objektu - není tak nutný zásah instalační firmy a odpadají další náklady s případným programováním.


Obecný informační list ke stažení zde

Hledáte podobné řešení pro Vaši zasedačku, učebnu nebo kancelář?

Kontaktujte nás a my Vám zdarma navrhneme řešení a vypracujeme cenovou nabídku. Kontakt naleznete zde a nebo nám zanechte Váš telefon a my se ozveme.

Moje telefonní číslo:

Crestron DMPS3-4K-300-C

DMPS3-4K-350-C je ideálním řešením "all in one" pro podobné prezentační prostory, učebny nebo zasedačky. Integruje centrální jednotku řídicího systému, maticový přepínač, 4K video scaler, mikrofonní mixer, audio DSP a stereo zesilovač. Vestavěné DigitalMedia 8G+ a HDBaseT nabízí možnosti připojení audio-video zdrojů a zobrazovacích zařízeních na velké vzdálenosti. Vhodnou integrací celého zařízení lze pak jednoduše vytvořit robustní distribuční systém médií.

zpět na výpis referencí